Merhaba!

“Ben buraya niçin çıktım? Nasıl çıktım? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, yürüdüm çıktım! Ama, çıkmamış da olabilirim. Çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. gGrünen köy… uzakta değildir. Buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? Bunlar bi takım uydurma laflardır… Sahi ya ben buraya neden çıktım? Kim çıkardı lan beni buraya?!”

Kemal Sunal, Umudumuz Şaban

Üstadın meşhur filmindeki seçim sahnesindeki duyguların birebir aynısını yaşıyoruz bu projeyi geliştirirken. Aslında bu proje bir keyif projesi. Yani kendimize lazım olan bir şeyi, kendimize yapmışken başkalarıda faydalansın istedik, hepsi bu :).

Sürekli yeni çıkan, yükselen ve viral olan müzikleri takip etmek bir süre sonra zorlaşıyor ve danışacak bir kaynak arıyorduk. Belli başlı birkaç site yada uygulama olmasına rağmen istediğimize bizi ulaştıracak basit, kullanışlı ve profesyonel bir hizmet bulamadık. Bizde düştüğümüz bu çukurdan (<•••>) çıkmanın yolunu kendimizde bulduk.

Biz şunu yapıcaz!

Sizlere popüler ve bilindik radyoların toplistlerini sunucaz, sanatçıların albümlerini sunucaz, türlere göre sürekli güncellenen playlistler sunucaz. DJ’lerin setlerini sunucaz. Bunları sunarken birde bunların Spotify listlelerini, Youtube listelerini ve indirme bağlantılarınıda yanında sunucaz. 🙂

E daha ne yapalım?
Hadi bizi takip etmeye başla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir